Prometeks Medikal Teknoloji Çözümleri - Hakkımızda

Prometeks Medikal Teknoloji Çözümleri / Hakkımızda

Hakkımızda

 

2015 yılında şahıs firması olarak kurulan Prometeks Medikal, 2016 yılı sonunda nev-i değişikliği ile tüzel kişiliğini kazanmıştır.

Prometeks Medikal, sektörde genç bir firma olmanın verdiği enerji ve dinamiklikle, sağlık sektöründe ki 30 yıllık deneyimi bir araya getirmiştir.


Ameliyathane, yoğun bakım cihazları, ameliyathane masası, ameliyathane lambası, merkezi gaz sistemi ve merkezi gaz sistemi komponentlerinin satışını, montajını, bakımını ve onarımını mesleğin gerektirdiği ahlaki anlayış içerisinde yapmakta olup hizmetini üreticinin belirlediği standartlarda vermektedir. Dolayısıyla hizmet modelimizi “Üretici Firma Hizmet Modeli” olarak belirledik.

 

Kaliteli ve güvenilir teknik servis altyapımız ile olumlu müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Bu yola tecrübe, yenilikçi yapı ve dürüstlük ilkelerimiz ile çıktık.  Hizmet anlayışımızı ise “Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti” olarak belirledik.

 

Üretici Firma Hizmet Modeli ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti Anlayışı ile sizlere de hizmet verebilmek bizleri mutlu edecektir.

 

Saygılarımızla,

                                                                                                             Prometeks Medikal Teknoloji Çözümleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.